BESTALENT

Bestalent je tým lidí, který působí v oblasti golfových služeb se zaměřením na trénování, koučování a mentoring.

Pod hlavičkou Bestalent, který vznikl v roce 2012 na základě našich dlouholetých zkušeností v oblasti trénování golfu a koučování našich klientů, nabízíme dospělím a dětem několik odborných programů - TIGA - pro špičkové golfisty, TIGA Kids, Refresh program pro jednotlivce a firmy. Klientům Bestalent dále nabízíme profesionální koučování.

Věříme, že smyslem výuky každého hráče je probudit v něm jeho mentální i pohybové schopnosti. Hráče vedeme ke stanovení cílů, pravidelným kvalitním tréninkům, zdravému golfovém pohybu, zvýšení motivace, chuti hrát a zlepšovat se.

Naši vizí a praxí je u každého golfisty probudit jeho fyzické schopnosti, dovést ho ke kvalitnímu golfovému švihu a zároveň propojit fyzickou přípravu s přípravou mentální.

Naším přáním je vidět šťastné a spokojené klienty.

Mezi naše klienty patří děti všech věkových kategorií, dospělí hráči a firmy. Věříme, že společně vybereme vhodný program také pro vás.

Těšíme se na setkání.

Tým Bestalent

Jak jsme začali a jak pokračujeme

V samotných začátcích našeho působení, v roce 2005, jsme se vrhli na poskytování trenérských golfových služeb dětí a dospělých. Postupně se přidalo pořádání golfových turnajů pro firmy a organizace golfového klubu Golf Club Erpet
Praha, se kterým dodnes spolupracujeme a kde vychováváme kvalitní golfové hráče a české golfové 
reprezentanty.
V roce 2012 jsme obdrželi novou právní formu a jméno – BESTAlent s.r.o.

V roce 2015 nás oslovila organizace Lymfom Help z.s. , pro kterou jsme zajišťovali tři ročníky golfové tour Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou, která je patronkou sdružení. V současné době pokračujeme v projektu pod názvem Lymfom Help Golf Tour. Cílem golfových turnajů je podpořit pacienty s onemocněním lymfatických žláz. Získané finanční prostředky věnujeme na jejich podporu a rekonvalescenci.

V roce 2016 jsme získali nabídku na organizaci dětské golfové tour s mezinárodním propojením – U.S. Kids Golf Tour, kterou jsme rádi přijali. U. S. Kids Golf se zaměřuje na organizaci turnajů pro děti vedené pozitivním přístupem.
Díky našim zkušenostem s doprovázením dětí v roli trenérů a caddy na tyto turnaje do Skotska a USA víme, že U. S. Kids Golf Tour naplňuje stejné vize koučinku a výuky golfu jako máme my v Bestalent.

Dětské golfové turnaje U.S. Kids Tour se tím pádem staly jednou z našich hlavních činností, které nabízíme dětským golfistům, a které od roku 2015 sdružujeme pod projektem “Buďte parťákem”. Projekt s radostí dále rozšiřujeme. V současné době pod něj spadají akce až pro 1 000 dětí.

S rostoucím zájmem o golf a především o komplexní přístup se rozšiřuje i portfolio našich služeb. Jako stěžejní dnes v golfu vidíme pozitivní motivaci a koučink, který nabízíme v rámci nejnovějších programů - Dětská golfová akademie, Refresh a Mezinárodní program pro děti a dospělé.