Turnaje

Připravíme golfový turnaj na míru, dle vašeho přání. Ozvěte se nám, rádi s vámi budeme spolupracovat a pomůžeme vám s organizací golfového eventu.

Pro děti zajišťujeme U. S. Kids Golf CZ , která je určená hráčům do 21 let.

 

Turnaje U.S. Kids Golf probíhají již řadu let v několika desítkách zemí světa. Jejich česká část je součástí celosvětové golfové tour. V ČR odstartoval první turnaj v roce 2006. Turnaje jsou určeny dětem od 4 do 21 let a hraje se v kategoriích rozdělených podle věku a pohlaví. Mladší golfisté hrají 9 jamek, starší pak 18. Délka jamek je dětem přizpůsobena. Výhodou tour je, že se nevyžaduje handicap. Turnajů U.S. Kids Golf se tedy může zúčastnit každý. U dětí v nejmladších kategoriích, tzn. do devíti let, je povinný caddy (nosič), a to z důvodu podpory hráče, udržení dobrého tempa hry a bezpečnosti.

Vítězové tour v daných kategoriích jsou nominováni na evropské a následně na celosvětové finále do USA, které se hraje vždy následující rok.

Kategorie:
https://www.uskidsgolf.cz/Tours/tour_kateg.htm

Bližší informace o turnajích:
https://www.uskidsgolf.cz/Tours/tourCZ.htm

Přihlášení na turnaje:
https://www.uskidsgolf.cz/Tours/tour_term.htm

Kalendář turnajů:
https://www.uskidsgolf.cz/Tours/tour_term.htm

Zapojte se do projektu Buďte Parťákem a podpořte děti na golfových turnajích.

U. S. Kids Golf Tour

Celosvětová tour, která se zaměřuje na pozitivní vývoj mládeže v golfu. Součástí U. S. Kids Golf je i distribuce jedinečných odlehčených golfových holí přímo pro děti.

Lymfom Help, z.s.

Pacientské sdružení, které od roku 2005 pomáhá, sdružuje a poskytuje rady pacientům s maligním lymfomem, jejich blízkým a přátelům.

Buďte parťákem

Podpořte s námi dětské i charitativní turnaje a jednoduše "Buďte parťákem". Rádi vám poskytneme kompletní informace.

Chceš zkusit program Refresh?

Chceš zkusit koučink?