Turnaje

Připravíme golfový turnaj na míru, dle vašeho přání. Ozvěte se nám, rádi s vámi budeme spolupracovat a pomůžeme vám s organizací golfového eventu.

Pravidelně také pořádáme dvě golfové tour, kterých se můžete zúčastnit vy i vaše děti. Dětská tour U. S. Kids Golf CZ je pro děti do věku 21 let. Lymfom Help Golf Tour je nadační golfová tour, která podporuje zapsaný spolek Lymfom Help, jenž pomáhá pacientům s maligním lymfomem.

Rádi vás na těchto tour přivítáme.

U.S. Kids Golf Tour CZ 2018

Turnaje U.S. Kids Golf probíhají již řadu let v několika desítkách zemí světa. Jejich česká část je součástí celosvětové golfové tour. V ČR odstartoval první turnaj v roce 2006. Turnaje jsou určeny dětem od 4 do 21 let a hraje se v kategoriích rozdělených podle věku a pohlaví. Mladší golfisté hrají 9 jamek, starší pak 18. Délka jamek je dětem přizpůsobena. Výhodou tour je, že se handicap nevyžaduje. Turnajů U.S. Kids Golf se tedy může zúčastnit každý. U dětí v nejmladších kategoriích, tzn. do devíti let, je povinný caddy (nosič), a to z důvodu podpory hráče, udržení dobrého tempa hry a bezpečnosti.

Vítězové tour v daných kategoriích jsou nominováni na evropské a následně na celosvětové finále do USA, které se hraje vždy následující rok.

Kategorie:
https://www.uskidsgolf.cz/Tours/tour_kateg.htm

Bližší informace o turnajích:
https://www.uskidsgolf.cz/Tours/tourCZ.htm

Přihlášení na turnaje:
https://www.uskidsgolf.cz/Tours/tour_term.htm

Kalendář turnajů:
https://www.uskidsgolf.cz/Tours/tour_term.htm


Lymfom Help Golf Tour 2018

Zapsaný spolek Lymfom Help, ve spojení s pořadatelskou agenturou BESTAlent s. r. o. pořádá již několik let golfovou tour, jejíž cílem je podpora pacientů trpících maligním lymfomem, neboli zhoubným lymfatickým nádorem.

Další snahou tour je také zviditelnění občanského sdružení a získání finančních prostředků pro potřebné pacienty.

V letošním ročníku charitativní golfové tour pořádáme celkem tři turnaje po České republice.

Finanční prostředky získané díky této charitativní tour jsou každoročně použity na vybrané aktivity související s léčbou pacientů trpících maligním lymfomem. Konkrétním příkladem pomoci jsou například rehabilitační pobyty, či vydání knihy „Jak dál po léčbě lymfomu“.

O občanském sdružení Lymfom Help:

Občanské sdružení vzniklo v září roku 2005 z iniciativy několika bývalých pacientů, kteří měli zájem pomoci dalším lidem trpícím maligním lymfomem.
Jedním z hlavních cílů sdružení je zprostředkování vzájemného kontaktu nemocných a jejich příbuzných, či známých a zároveň vytvoření zázemí a zdrojů pomoci pro ty, kteří léčbou aktuálně procházejí, nebo už ji mají za sebou, a vrací se zpět do svého běžného života.

Cíle Lymfom Help, z.s.

- sdružování pacientů trpících maligním lymfomem, jejich příbuzných, blízkých, zdravotních sester a lékařů, podílejících se na léčbě jejich onemocnění
- zpřístupnění informací o onemocnění, možnostech léčby a následné péči
- vytvoření komunikačního prostředku pro sdílení zkušeností
- zviditelnění pojmu onemocnění maligním lymfomem české veřejnosti
- shromáždění informací o lékařské péči a pacientech
- podpora nemocných trpících lymfomem, podpora jejich rodiny a blízkých

Termíny turnajů:

6. 6. 2018 Golf Club Mstětice
2. 8. 2018 Golf Club Pyšely
14. 8. 2018 Golf Resort Karlštejn

Na turnaje se můžete přihlašovat přes kontaktní ¨ - do předmětu uveďte název turnaje.

U. S. Kids Golf Tour

Celosvětová tour, která se zaměřuje na pozitivní vývoj mládeže v golfu. Součástí U. S. Kids Golf je i distribuce jedinečných odlehčených golfových holí přímo pro děti.

Lymfom Help, z.s.

Pacientské sdružení, které od roku 2005 pomáhá, sdružuje a poskytuje rady pacientům s maligním lymfomem, jejich blízkým a přátelům.

Buďte parťákem

Podpořte s námi dětské i charitativní turnaje a jednoduše "Buďte parťákem". Rádi vám poskytneme kompletní informace.

Chceš zkusit program Refresh?

Láká tě mezinárodní program?