Refresh

Ať je vaším cílem zlepšit golfový švih nebo vyhrát firemní golfový turnaj, koučink vám dá prostor nahlédnout vnitřní motivaci, silné stránky i limity a stanovit si konkrétní kroky k dosažení daného cíle.

Běžně bývá základem golfové přípravy čistě technický trénink. Díky našim zkušenostem jsme si uvědomili limity tohoto přístupu a rozhodli jsme se vnést do našeho golfového prostředí změnu. Rádi bychom vám tím dali možnost zjistit, že to jde i jinak - a lépe. Refresh je unikátní koučinkový program, který přináší pozitivní koučování do světa golfu.
V programu klademe důraz na propojení mentální přípravy s přípravou technickou - švih, správný postoj těla, rotace atd. V této oblasti spolupracujeme s prvotřídní koučinkovou skupinou QED GROUP, která nám poskytuje inspiraci i potřebné vzdělání.

Z mnohaletých zkušeností víme, že každý klient je jedinečný, a proto klademe důraz na osobní přístup a individuální nastavení celého programu.

Pojďme se společně vydat na cestu, která může být samotným cílem.

“Koučování vnímáme jako důležitou oblast osobního a pracovního rozvoje, jehož cílem je nejen naplnění klientova výkonnostního potenciálu, ale i zvýšení osobní spokojenosti.” QED GROUP

Co je Refresh

Refresh je spojení golfových lekcí vedených pozitivním koučinkem, individuálních koučinkových sezení, mentoringu, práce fyzioterapeuta a fitness trenéra.

Pro koho

Program Refresh je určený pro klienty, kteří se chtějí díky koučinku systematicky připravit na daný výkon a dosáhnout ho ve stanovený čas.

Slova kouče

"Refresh je unikátní svou ohraničeností a zaměřením na daný cíl, a proto je tak vysoce efektivní. Tento program doporučuji hráčům, kteří chtějí dojít k cíli snadněji." Martin Bešta

Chceš zkusit Mezinárodní program?

Láká tě koučování?