Mezinárodní program

Mezinárodní program Bestalent je roční program sestavený na základě mnohaletých zkušeností jak z domácího, tak zahraničního golfového prostředí. Je rozšířením oblíbeného programu Refresh. Při jeho sestavování jsme se opřeli také o kaučinkové techniky skupiny QED GROUP a motivační metody ovlivňující pozitivní vývoj hráče. V rámci programu klienti vyrazí s trenérem 2x ročně do zahraniční golfové akademie Jason Floyd, se kterou sdílíme společný přístup k výuce golfu.

Naším přáním je dát všem klientům možnost načerpat inspiraci z mezinárodního prostředí a podpořit tak jejich dlouhodobý golfový rozvoj.

Součástí programu je i administrativní vedení hráčských stastistik a videoanalýza. Mezinárodní program je ideální pro každého aktivního golfistu bez ohledu na věk.


Děti
U dětí navazuje Mezinárodní program Bestalent plynule na Dětskou golfovou akademii, případně na program Refresh. Není však podmínkou těmito programy projít, aby se děti mohly zapojit.

Mladí hráči, kteří do programu plynule dorostou, se mohou těšit na spojení golfových lekcí vedených koučinkem, individuálních koučinkových sezení, mentoringu, práce fyzioterapeuta, fitness trenéra a mezinárodních výjezdů. Výhodou programu je i naše případná komunikace s hlavními trenéry hráčů, ať už na území ČR, nebo v zahraničí.
Dle zájmu hráče lze návazně využít i přípravu a pomoc pro získání vysokoškolského golfového stipendia v USA. O hráče je tedy postaráno až do věku vysokých škol.

Program má jasně ohraničenou strukturu, a proto jím doporučujeme projít v plném rozsahu. 

Naší snahou je vést děti a mládež přirozeným a empatickým přístupem. Věříme, že je to cesta k tomu, aby z nich vyrostli zdraví, úspěšní a šťastní lidé.

Dospělí
U dospělých či aktivních golfistů rozhoduje chuť trénovat a posunout svou golfovou hru o stupeň výš. V programu váš čekají lekce vedené pozitivním koučinkem, individuální koučinková sezení, mentoring, práce fyzioterapeuta, fitness trenéra a mezinárodní výjezdy. Ty si dospělí nastavují individuálně, dle časových možností a domluvy s trenérem. 

V programu se dá kontinuálně růst a plynule zvyšovat výkonost každého hráče. S našimi klienty stanovujeme cíle na daný rok a společně směřujeme k jejich naplnění.

V případě zájmu nás kontaktujte a my vám praxi Mezinárodního programu podrobně vysvětlíme. Rádi vám poskytneme maximální péči a podporu v dosažení vašeho golfového cíle. Těšíme se na vás.

Mezinárodní program

Program je spojení golfových lekcí vedených koučinkem, individuálních koučinkových sezení, mentoringu, práce fyzioterapeuta, fitness trenéra a mezinárodních výjezdů.

Termíny nástupu

Do Mezinárodního programu lze nastoupit kdykoliv v průběhu roku. Trénujeme individuálně a v malých skupinách, celoročně, mimo období hlavních, vánočních a jarních prázdnin.

Stanovení cílů

V Mezinárodním programu stanovujeme cíle, kterých chce hráč dosáhout za daný rok. Ty následně zhodnotíme a následném roce stanovíme cíle nové.

Chceš zkusit program Refresh?

Láká tě koučink?