Dětská golfová akademie

Již dávno neplatí, že golf je sportem a zábavou jen pro dospělé. Každým rokem roste počet dětí, u kterých golf platí za jednu z jejich hlavních sportovních činností a koníčků. Tuto skutečnost si uvědomujeme, a proto se zaměřujeme na poskytování komplexních služeb pro vaše děti.

Dětská golfová akademie Bestalent slouží k výchově a rozvoji všech mladých golfistů.
V akademii se zaměrujeme na vedení dětí pozitivním přístupem (koučinkem), který je součástí golfových hodin. Motivace je u dětí základem zvýšení jejich zájmu o golf a kladného vztahu ke hře. Díky pozitivnímu přístupu se u dětí zvyšuje i chuť soutěžit, koncentrovat se na výkon a spolupracovat ve skupině. To vše jde ruku v ruce s rozvojem kvalitní golfové techniky a švihu mladého hráče. Tréninky vedeme profesionálně, zábavnou formou a vždy se snažíme empaticky podporovat přirozený rozvoj hráče. Pro děti připravujeme hry a soutěže s využitím moderních tréninkových pomůcek. Součástí našeho trenérského týmu je také rodilý mluvčí angličtiny a fyzioterapeut, kteří doplňují kompletní balíček nadstandartní péče o vaše děti.

Komplexní přístup

Dle našich zkušeností je přirozený a všestranný přístup stěžejní pro rozvoj úspěšného a šťastného golfisty. Stejně tak důležité je načasování vstupu do akademie, které doporučujeme od věku 5 let.

Termíny nástupu

Do Bestalent akademie lze nastoupit kdykoliv v průběhu roku. Trénujeme v malých skupinách, celoročně, mimo období hlavních, vánočních a jarních prázdnin.

Osobní vedení

Věříme, že služby se mají poskytovat s osobním přístupem. S každým dítětem či dorostencem pracujeme na základě jeho individuálních možností a potřeb.

Chceš zkusit program Refresh?

Láká tě Mezinárodní program?